naucz się korzystać z maszyn Wintermann

Z każdą sprzedaną maszyną oferujemy naszym klientom szkolenie. Przy zakupie jest ono DARMOWE! Wliczamy w cenę maszyny szkolenie, z racji bezpieczeństwa i racjonalności tego rozwiązania.

jak piankować

Nasze szkolenie

Dowiedz się więcej o tym, jak piankować poprawnie! Rynek ocieplania pianą poliuretanową dachów i poddaszy oraz nie tylko, jest bardzo duży. Co za tym idzie, możemy często znaleźć się w sytuacji gdzie kluczowa okaże się wiedza z zakresu obsługi urządzeń. Warto się szkolić!

Ile kosztuje szkolenie?

Szkolenie jest całkowicie DARMOWE dla klientów kupujących maszynę w naszej siedzibie!

Umów się już dziś!

Świadczymy szkolenia nie tylko dla naszych klientów, ale również osób chcących przeszkolić się z użytkowania maszyn Wintermann na przyszłość.

Zrozumiesz maszyny

Dzięki szkoleniu będziesz w stanie wykonać własnoręcznie serwis maszyny co dodatkowo odciąży twój portfel!

Prostota Wintermann

Korzystając z wiedzy zdobytej na szkoleniu będziesz również w stanie wykonać wszelkie potrzebne zmiany w maszynie.

Zakup części

Po przeszkoleniu będziesz w stanie w pełni świadomie dobrać części zamienne do twojej maszyny. Otrzymasz również schemat, który to ułatwi.

Pomoc internetowa

O wiele łatwiej rozmawia się z producentem maszyny, jeżeli dwie strony się rozumieją. Dzięki szkoleniu nasza komunikacja będzie o wiele lepsza.

Porady na telefon

Korzystając z wiedzy zdobytej na szkoleniu, będziesz w stanie wysyłać trafne pytania, co przyspieszy proces wymiany części czy też dostosowania urządzenia.

czy warto się przeszkolić

Opinie o naszym szkoleniu

Z naszego wielostopniowegocertyfikowanego szkolenia skorzystały już setki ludzi. Prowadziliśmy również szkolenia online w okresie pandemii. Jesteśmy gotowi na każdą sytuację, tak jak ty będziesz gotowy po skorzystaniu z naszego szkolenia!

proces szkolenia

Dlaczego warto się przeszkolić?

Oto kilka zalet przeszkolenia się z zakresu stosowania, użytkowania i serwisu urządzeń Wintermann.

Prędkość piankowania

Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie oszacować czas trwania prac, zrozumieć jak długo zajmie położenie materiału, oraz jak dobrać produkt pod warunki.

Gotowy na działalność

Szkolenie zapewnia certyfikat dzięki któremu twoi klienci z całej Polski będą w stanie potwierdzić sobie twoje umiejętności.

Koniec szukania w internecie

Szkolenie zagwarantuje Tobie wiedzę potrzebną do realizacji natrysku pianą poliuretanową. Mając 100% pewności nie musisz już szukać pomocy w google.

Lepiej się nie mylić

Korzystanie z maszyn do natrysku piany poliuretanowej to duża odpowiedzialność. Będąc przeszkolonym zmniejszasz ryzyko wypadku przy pracy!

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?