Kilka słów o nas

Zastanawia Cię jak nasza firma pojawiła się na rynku? A może chciałbyś się dowiedzieć jak wyglądał nasz progres. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ciekawą historią!

wintermann

Nasze początki

Historia firmy TBH-Polska sięga roku 1993, jakkolwiek wcześniej, od roku 1986 pod inną nazwą część naszego zespołu pracowała jako elektronicy i programiści mikrokontrolerów przemysłowych serii 8051 i kontrolerów opartych na różnych systemach komputerowych.

wintermann

Współpraca i firmy godne zaufania

W trosce o jakość oferowanych usług wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które sprawdziliśmy i zaufaliśmy. Firmy te już od wielu lat zaskakują nas swoim innowacyjnym podejściem do oferowanych urządzeń i usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy oferować najwyższej klasy urządzenia, nie bojąc się o konkurencję i zwiększenie liczby podróbek na rynku (jednak na to też trzeba zwrócić uwagę), ponieważ jesteśmy jedynym dystrybutorem tych urządzeń w Polsce jak i na świecie. Na naszej stronie znajdą Państwo firmy:

- Wintermanm - najwyższej klasy systemy do natrysku, iniekcji piany dwuskładnikowej

- Grawostar - frezarki, grawerki, lasery, lasery spawające, lasery czyszczące itp.

- Rico – producent urządzeń prądotwórczych, urządzeń CNC, kompresorów oraz inny urządzeń elektroniczno-mechanicznych.

- Graveco - jeden z liderów urządzeń malarskich i urządzeń pneumatycznych.

- TBH - producent wysokiej jakości systemów odciągu zanieczyszczeń

- TorndaoFoam - producent pian oraz chemi do pian poliuretanowych i nie tylko

wintermann

A przy okazji dbamy o środowisko!

Pracując w branży natryskowej dbanie o poprawne zarządzanie odpadami i pozostałościami po pracy ociepleniowej jest kluczowe. Dlatego więc, prowadzimy stosowne działania w zakresie prewencji i ochrony środowiska naturalnego kładąc nacisk w naszej pracy na właściwe gospodarowanie odpadami oraz zastosowanie systemów filtracji zanieczyszczeń - zarówno w naszej firmie, jak i w firmach naszych klientów. Jesteśmy w stanie to osiągnąć jako główny dystrybutor systemów odciągu zanieczyszczeń w Polsce. Wszelkie badania prowadzone u nas w siedzibie są bardzo zabezpieczone aby nie wywołać szkód w środowisku naturalnym. Cenimy sobie sortowanie!

ocieplanie natryskowe

Jak działamy?

Wierzymy, że nasze zasady ustalone z biegiem lat sprawiły że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Pełni dumy!

01

Kontakt z klientem

Staramy się przykładać jak największą uwagę do tego, aby utrzymać najlepszy możliwy kontakt z klientem. Dzięki temu wiemy jakie jest zapotrzebowanie naszych klientów i możemy wprowadzić stosowne zmiany.

02

Profesjonalizm

Zarówno nasze maszyny jak i szkolenia które przeprowadzamy cechują się właśnie profesjonalizmem. Realizacja potrzeb klientów jest dla nas priorytetem, a przy tym zapewniamy świetną jakość usług i porad dostępnych dla każdego.

03

stały rozwój

Rynek się nie zatrzymuje, a my jesteśmy tego świadomi. Przez ostatnie pięć lat wprowadziliśmy wiele innowacyjnych systemów do naszych maszyn, które nie tylko usprawniają ich działanie ale również zwiększają komfort użytkownika.

0 k+
Udzielonych porad
0 +
Stałych klientów
0 +
Firm Partnerskich
0 k+
Sprzedanych części
nasz powód do dumy

Wintermann Xpress

Jednym z naszych największych powodów do celebracji sukcesu jest maszyna Wintermann Xpress, która zdobyła nagrodę najchętniej kupowanej maszyny do natrysku pianki poliuretanowej, otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz iniekcji Wintermann 2022, przynosząc jednocześnie rekordową liczbę sprzedanych maszyn. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni!

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?