Product category
Language

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

See also:Special sale:Random picture:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Polish

Agregat do natrysku piany poliuretanowej: Wintermann® Xpress

Wintermann® Xpress jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na małe, niedrogie i mobilne maszyny natryskowe do produkcji piany PUR. W roku 2019 Wintermann® oficjalnie wprowadza na rynek urządzeń model Xpress jako rozwiązanie dla klientów pragnących realizować mniejsze prace natryskowe bez zakładania i inwestowania w budowę wielkich, profesjonalnych firm świadczących usługi natrysku pianą PUR.

Potrzebujesz więcej informacji o agregacie Wintermann Xpress? - kliknij tutaj.

Mimo, iż urządzenie Wintermann® Xpress jest niedrogie - dołożono wszelkich starań by zachować jakość znaną z profesjonalnej linii urządzeń Wintermann® Pro. W komplecie z urządzeniem znajduje się znany i ceniony pistolet Wintermann® XP3, ten sam, z którego korzystają wykonawcy profesjonalni w urządzeniach Wintermann® 200 Pro i Wintermann® 350 Pro.

Wintermann® Xpress jest rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy szukają dobrze zaprojektowanego, małego urządzenia w rozsądnej cenie. Wintermann® Xpress jest doskonałą alternatywą dla modeli starszych maszyn do natrysku piany poliuretanowej - serii Graveco GD oraz serii Graveco HY i z pewnością w roku 2019 wyprze te modele z rynku ze względu na swoją wysoką jakość wykonania.

Wintermann® Xpress jest mimo swojej atrakcyjnej ceny urządzeniem wyposażonym w wysokiej jakości kontrolery temperatury, węże grzewcze i systemy recyrkulacji. Nowoczesna konstrukcja urządzenia pozwala na natrysk pian otwarto i zamknięto komórkowych. Umiarkowana moc, niewielkie zużycie powietrza i waga urządzenia są dodatkowymi atutami tam, gdzie niewielki pobór prądu i mobilność ma znaczenie.

Marka Wintermann® jest znaną i cenioną marką urządzeń natryskowych do realizacji prac z pianą poliuteranową oraz polimocznikiem. Nowoczesność, niezawodność, wysoka jakość, profesjonalny serwis, popularność i uznanie to tylko niektóre atuty, które poparte są pisemnymi referencjami klientów oraz producentów składników chemicznych.

- dozowanie materiałów płynnych 1:1
- spienianie poliuretanu
- produkcja wyrobów poliuretanowych, membran
- wtryskarka, urządzenie specjalne
- ocieplanie domów
- ocieplanie chłodni, budynków inwentarskich, hangarów
- ocieplanie i izolacja piwnic, wylewek, spichlerzy, silosów
- uszczelnianie dachów, natrysk podwozia pojazdów
- prace związane z hydroizolacją i inne

PrzykładyWintermann Xpress - Wintermann Xpress - najlepsza i najtańsza maszyna do piany purWersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu