Quedex

Polish

Agregat do natrysku piany poliuretanowej: Wintermann® Xpress


Wintermann® Xpress jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na małe, niedrogie i mobilne maszyny natryskowe do produkcji piany PUR. W roku 2019 Wintermann® oficjalnie wprowadza na rynek urządzeń model Xpress jako rozwiązanie dla klientów pragnących realizować mniejsze prace natryskowe bez zakładania i inwestowania w budowę wielkich, profesjonalnych firm świadczących usługi natrysku pianą PUR.

Potrzebujesz więcej informacji o agregacie Wintermann Xpress? - kliknij tutaj.

Mimo, iż urządzenie Wintermann® Xpress jest niedrogie - dołożono wszelkich starań by zachować jakość znaną z profesjonalnej linii urządzeń Wintermann® Pro. W komplecie z urządzeniem znajduje się znany i ceniony pistolet Wintermann® XP3, ten sam, z którego korzystają wykonawcy profesjonalni w urządzeniach Wintermann® 200 Pro i Wintermann® 350 Pro.

Wintermann® Xpress jest rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy szukają dobrze zaprojektowanego, małego urządzenia w rozsądnej cenie. Wintermann® Xpress jest doskonałą alternatywą dla modeli starszych maszyn do natrysku piany poliuretanowej - serii Graveco GD oraz serii Graveco HY i z pewnością w roku 2019 wyprze te modele z rynku ze względu na swoją wysoką jakość wykonania.

Wintermann® Xpress jest mimo swojej atrakcyjnej ceny urządzeniem wyposażonym w wysokiej jakości kontrolery temperatury, węże grzewcze i systemy recyrkulacji. Nowoczesna konstrukcja urządzenia pozwala na natrysk pian otwarto i zamknięto komórkowych. Umiarkowana moc, niewielkie zużycie powietrza i waga urządzenia są dodatkowymi atutami tam, gdzie niewielki pobór prądu i mobilność ma znaczenie.

Marka Wintermann® jest znaną i cenioną marką urządzeń natryskowych do realizacji prac z pianą poliuteranową oraz polimocznikiem. Nowoczesność, niezawodność, wysoka jakość, profesjonalny serwis, popularność i uznanie to tylko niektóre atuty, które poparte są pisemnymi referencjami klientów oraz producentów składników chemicznych.

- dozowanie materiałów płynnych 1:1
- spienianie poliuretanu
- produkcja wyrobów poliuretanowych, membran
- wtryskarka, urządzenie specjalne
- ocieplanie domów
- ocieplanie chłodni, budynków inwentarskich, hangarów
- ocieplanie i izolacja piwnic, wylewek, spichlerzy, silosów
- uszczelnianie dachów, natrysk podwozia pojazdów
- prace związane z hydroizolacją i inne